Hlavní stránka

Jedny z prvních stránek, které jsem vytvořil byly pro SSOU Vodochody s.r.o., což je soukromá škola, která dnes již nefunguje. Záloha jejich stránek je však nadále funkční a jsou umístěny na adrese http://ssouvodochody.web2001.cz. Jsou tvořeny 4 základními sekcemi, kde každá má své hlavní menu s jednotlivými položkami. Při tvorbě bylo použito čisté HTML (jsou poměrně staré - několik let). Některé ze svých článků, které jsou zde zveřejněny jsem pro jejich užitečnost pro ostatní nakonec převedl i do redakčního systému zde na webu.

Dlouhodobý projekt stránek města Odolena Voda patří k největším projektům, na kterých jsem kdy pracoval. Původní stránky psané čistě v HTML z důvodu špatné udržovatelnosti byly převedeny do standardního redakčního systému PHPRS založeného na PHP a MYSQL, což je mimochodem i hlavní motor stránek na kterých se právě nalézáte. Viditelná část stránek obsahuje již více než 400 článků, diskuzní fórum, archiv měsíčníku Odolen (od roku 1989 téměř 4000 stránek).

Původní vzhled Aktuální podobaJedním z posledních projektů jsou stránky firmy MAX Praha cs. Původní stránky byly ve velmi žalostném stavu. Nové stránky s požadavkem na omezení maximálního objemu dat byly dle deklarovaných možností serveru vytvořeny v téměř čistém HTML a uvedeny do provozu ve stanoveném termínu.

Sdílet

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn